Agenda

Funda Stelt Zich Aan | 2018-2019


Ga je mee met Funda naar de Arena? Nee niet die van Johan Cruijff, maar die ene waar Aanstelleritis kampioen is. In deze arena doet iedereen mee aan de leed-competitie. Funda is daar topscorer! Waarom? Funda is zielig. Funda was stuk na haar auto-ongeluk. En niemand had medelijden met haar. Haar dokter, dokter Kuttekop, schreef in haar patiëntendossier: ‘Mevrouw heeft nogal een theatrale presentatie.’ Funda is vrouw. Vrouwen stellen zich aan. Funda is migrantenkind. Die stellen zich aan. Funda is moslim in een rolstoel? Nou die stellen zich al helemaal aan!

Na haar dwarslaesie was Funda niet langer die leuke Turkse vrouw met Joodse neus die best goed Nederlands spreekt, maar een rolstoel-burger op zoek naar Eigen Regie en Zelfredzaamheid. Zo besloot Funda helemaal alleen een reis naar een verre bestemming te maken en dat had nogal wat voeten in de aarde. Toch kreeg Funda het alleen reizen onder de knie en dit bleek een gouden recept voor avontuur. Nu ze weer met beide benen terug op de Nederlandse grond is, heeft ze tips voor alle mensen die net als zij dromen van reizen. Rolstoel niet verplicht.

 Onder de regie van Celil Toksöz worden Funda’s verhalen omgezet tot een hilarische voorstelling over de blik van ‘de Ander’, Funda’s lief én leed en het verschijnsel van ‘aanstellen’ in onze huidige maatschappij. In Funda Stelt Zich Aan vervolgt Funda de weg die zij insloeg met Funda Draait Door waarmee zij in 2016-2017 succesvol door het land toerde.

funda_new1-01flyer_a5

Datum Naam theater Plaats Tijd Website
12.10.2018 Theater ’t Pand Gorinchem 20:30 www.theaterpand.nl
20.10.2018 De Cultuurschuur Wieringerwerf 20:00 www.decultuurschuur.nl
03.11.2018 CC De Groene Zwaan De Rijp 20:00 www.degroenezwaan.nl
16.11.2018 Theater Het Oude Raadhuis Hoofddorp 20:30 www.demeerse.nl
23.11.2018 Het Werftheater Utrecht 20:30 www.werftheater.nl
24.11.2018 Het Werftheater Utrecht 20:30 www.werftheater.nl
01.12.2018 Theater De Kaasfabriek Wormer 20:30 www.theaterdekaasfabriek.nl
06.12.2018 Podium Mozaïek Amsterdam 20:30 www.podiummozaiek.nl
22.12.2018 Zaantheater Zaandam 20:30 www.zaantheater.nl
17.01.2019 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht 20:30 www.ssbu.nl
25.01.2019 Theater Zuidplein Rotterdam 20:15 www.theaterzuidplein.nl
02.02.2019 Theater Orpheus Apeldoorn 20:30 www.orpheus.nl
09.02.2019 Bijlmer Parktheater Amsterdam 20:00 www.bijlmerparktheater.nl
14.02.2019 Schouwburg Amstelveen Amstelveen 20:30 www.schouwburgamstelveen.nl
02.03.2019 Zwolse Theaters Zwolle 20:30 www.zwolsetheaters.nl
14.03.2019 Theater Bellevue Amsterdam 20:30 www.theaterbellevue.nl
15.03.2019 Theater Bellevue Amsterdam 20:30 www.theaterbellevue.nl
16.03.2019 Theater Bellevue Amsterdam 20:30 www.theaterbellevue.nl
21.03.2019 Schouwburg Amphion Doetinchem 20:30 www.amphion.nl
23.03.2019 Theater Dakota Den Haag 20:15 www.theaterdakota.nl