Agenda

Funda Müjde – Funda Stelt Zich Aan – 2018-2019

Turks-Syrisch-Nederlands-Zaans-Europees-Wereldburger? Als er één is die zich aanstelt is Funda het wel. Waarom? Tijdens haar revalidatie na een auto-ongeluk gaf dokter Kuttekop het antwoord: ‘Je bent een theatrale persoonlijkheid’. Natuurlijk! Funda is een vrouw. Vrouwen stellen zich aan. Migrantenkind? Stellen zich aan. Moslima? Stellen zich aan! En die klagende mensen in een rolstoel ook!

In Funda stelt zich aan ontmaskert Funda zichzelf als theatrale persoonlijkheid zonder grenzen. Aan u om te bepalen of zij zich echt aanstelt!

Datum Naam theater Plaats Tijd Website
12.10.2018 Theater ‘t Pand Gorinchem 20:30 www.theaterpand.nl
20.10.2018 De Cultuurschuur Wieringerwerf 20:00 www.decultuurschuur.nl
03.11.2018 CC De Groene Zwaan De Rijp 20:00 www.degroenezwaan.nl
16.11.2018 Theater Het Oude Raadhuis Hoofddorp 20:30 www.demeerse.nl
23.11.2018 Het Werftheater Utrecht 20:30 www.werftheater.nl
24.11.2018 Het Werftheater Utrecht 20:30 www.werftheater.nl
01.12.2018 Theater De Kaasfabriek Wormer 20:30 www.theaterdekaasfabriek.nl
06.12.2018 Podium Mozaïek Amsterdam 20:30 www.podiummozaiek.nl
22.12.2018 Zaantheater Zaandam 20:30 www.zaantheater.nl
17.01.2019 Stadsschouwburg Utrecht Utrecht 20:30 www.ssbu.nl
25.01.2019 Theater Zuidplein Rotterdam 20:15 www.theaterzuidplein.nl
02.02.2019 Theater Orpheus Apeldoorn 20:30 www.orpheus.nl
09.02.2019 Bijlmer Parktheater Amsterdam 20:00 www.bijlmerparktheater.nl
14.02.2019 Schouwburg Amstelveen Amstelveen 20:30 www.schouwburgamstelveen.nl
02.03.2019 Zwolse Theaters Zwolle 20:30 www.zwolsetheaters.nl
14.03.2019 Theater Bellevue Amsterdam 20:30 www.theaterbellevue.nl
15.03.2019 Theater Bellevue Amsterdam 20:30 www.theaterbellevue.nl
16.03.2019 Theater Bellevue Amsterdam 20:30 www.theaterbellevue.nl
21.03.2019 Schouwburg Amphion Doetinchem 20:30 www.amphion.nl
23.03.2019 Theater Dakota Den Haag 20:15 www.theaterdakota.nl